Konzultace

KONZULTACE

—sdasd

Mgr. Míša Verde Beitlová

Míša Vám bude dělat průvodce výživou. Odhalí s Vámi deficity na fyzické úrovni, především v oblasti mikrovýživy. Dostatek základních mikroživin (vitamínů, minerálů a stopových prvků) hraje zásadní roli v zachování psychického i fyzického zdraví.

Naučí Vás, jak transformovat stres a bolest v jejich protipóly.

S Míšou můžete také pomocí konceptu PSYCH-K® měnit podvědomá přesvědčení v téměř všech životních výzvách.

ZDE se objednejte k Míše na konzultaci.

.

Jan Čepelka – lektor, kouč a tvůrce EGODIAGRAMU

Od roku 2013 Jan pracuje na novém modelu pohledu na lidskou mysl a naši identitu skrze hodnoty. Zjistil, že znát povahový profil člověka nestačí. Proto vytvořil EGODIAGRAM, který kombinuje povahu člověka s nejhlubšími hodnotami, které daná osoba vyznává. Z výsledku během několika minut o Vás dokáže vyčíst celou řadu zajímavých informací. Objednejte se na individuální konzultaci s Janem.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Abychom Vám mohli informace zprostředkovat, je ze zákona nutné, abyste nám (Stress Index s.r.o.) udělili souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (jméno a e-mail) po dobu 2 let za účelem vytváření a doručování informací spojených s Umělci života. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím na odhlašovací odkaz v každé zaslané zprávě. Více o zásadách ochrany osobních údajů zde.